Opieka poszpitalna

Zmiana opatrunku

Choroba nie wybiera ani dnia, ani godziny. Może dopaść w najmniej spodziewanym momencie, nawet w godzinach nocnych i dniach świątecznych. Całe szczęście istnieją placówki prywatne gdzie opieka doraźna oferowana jest bez względu na porę. Każde wezwanie musi mieć jednak swoje uzasadnienie, mogą to być przypadki zaostrzenia dolegliwości chorobowych, nagły ból brzucha- ogólnie rzecz biorąc mowa o przypadkach nie zagrażających życiu pacjenta ale wymagających interwencji pielęgniarki lub lekarza.

Prywatna praktyka pielęgniarska oferuje również opieka poszpitalna w domu pacjenta. Jest ona szczególnie zalecana tym pacjentom, którzy ze względu na stan zdrowia nie mogą osobiście udać się na wizytę kontrolną do szpitala. Jest ona szczególnie komfortowa gdy trzeba wymienić szwy pooperacyjne. Profesjonalna opieka pooperacyjna jest niebywałą wygodą szczególnie dla ludzi starszych. Zmiana opatrunków, ocena tego czy rana się goi może zostać przeprowadzona bezpośrednio w domu chorego. Jest to niebywała wygoda.

Napisano w Opieka pielęgniarki Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>